Peliitat Valikko

Yhteystiedot

Toimitusjohtaja

Josse Mielonen
044 303 8757
josse.mielonen@peliitat.fi

Urheilutoimenjohtaja

Pekka Saittakari
044 723 2279
pekka.saittakari@peliitat.fi

Joukkueenjohtaja

Marko Nyman
040 537 0998
markonyman16@gmail.com

Myynti

Jussi Mattila
045 110 0465
jussi.mattila@peliitat.fi

Myynti

Olli Ikonen
040 515 4555
kaiken.ajao@gmail.com

Toimistosihteeri

Marja Mero
044 764 4832 
toimisto@peliitat.fi

Tiedottaja

Juuso Hatakka
044 356 8556
juuso.hatakka@peliitat.fi

Turvapäällikkö

Jukka Hakulinen
0400 600 902
jukka.hakulinen@phnet.fi


Toimisto

Kauppakatu 16
18100 Heinola 

044 764 4832
toimisto@peliitat.fi                                                 

                                              

   

Laskutustiedot

1. VERKKOLASKUT

Heinolan Peliitat Oy, 2407436-2

Verkkolaskuosoite:

003724074362
Operaattori:
Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta
lähetettäessä:

DABAFIHH

2. SÄHKÖPOSTITSE SKANNAUSPALVELUUN

Ainoastaan laskuja PDF-muotoisina liitteinä
samassa tiedostossa itse laskun kanssa

24074362@scan.netvisor.fi

3. PAPERILASKUNA

Laskulla ja kirjekuoressa seuraavat tiedot:

Heinolan Peliitat Oy
24074362
PL 100
80020 Kollektor Scan

Versowood Areena

Urheilukatu 2
18100 Heinola

03 849 3700
Fax. 03 849 3705

Heinolan Peliitat Oy

Hallituksen puheenjohtaja:
Jussi Varjo

Hallituksen jäsenet:
Marko Kaijansinkko
Petri Liikanen
Jussi Mattila
Marko Nyman
Pasi Nurminen
Karri Rämö